HIS Archers Terus Cemerlang

0
378

Nama Kejohanan: Sirkit 4 Pembangunan Memanah Pengerang & Kota Tinggi dan Jemputan Kebangsaan 2019

Tarikh: 6 & 7 November 2019
Tempat: SK Bandar Penawar 2, Bandar Penawar
Peringkat: Kebangsaan
Jumlah Peserta: 251 orang

Pencapaian:

QUALIFICATION ROUND

Kategori Qualification Round Lelaki 9 Tahun

  1. Muhammad Adam Ikhwan bin Mohd Hafiz – Johan
  2. Muaz bin Mohd Nor – Tempat Ketiga
  3. Harith Zakwan Shah bin Nor Azam Shah – Tempat Keempat
  4. Muhammad Nujaid Aisy Aqeel bin Mohd Shah – Tempat Kelima

Kategori Qualification Round Perempuan 9 Tahun

  1. Faqihah Hilmiyah binti Arief Shatria (SK Kangkar Pulai) – Johan
  2. Nur Ayra Mahirah binti Rosihan Anwar (SK Telok Kerang) – Naib Johan
  3. Nur Sara Qistina binti Norismadi – Tempat Kelapan

Kategori Qualification Round Lelaki 12 Tahun

  1. Muhammad Qaid bin Mohd Razak – Johan
  2. Muhammad Alif Mifzal bin Osman – Tempat Ketiga
  3. Muhammad Zharif Rifqy bin Mohd Zamri – Tempat Kesembilan

Kategori Qualification Round Perempuan 12 Tahun

  1. Aleeya Adlynn binti Ezaidin – Naib Johan
  2. Sarah Aqilah binti Nor Azam Shah – Tempat Ketiga
  3. Nur Humairah Uzma binti Zulkarnain – Tempat Kelima
  4. Khadijah Afifah binti Ahmad Wafi – Tempat Keenam

Kategori Qualification Round Lelaki 16 Tahun

  1. Daniel Erfan Shah bin Nor Azam Shah (SM Teknik JB) – Naib Johan
  2. Nur Aqil bin Norhisham – Tempat Kelima
  3. Muhammad Akid Bazli bin Ezaidin – Tempat Keenam
  4. Muhammad Irfan Farhan bin Ezadin – Tempat Kelapan
  5. Muhammad Danish Haikal bin Ismail – Tempat Kesepuluh

Kategori Qualification Round Perempuan 16 Tahun

  1. Amirah Farzana binti Edy Haffiz – Naib Johan

ELIMINATION ROUND

Kategori Elimination Round Lelaki 9 Tahun

  1. Muhammad Nujaid Aisy Aqeel bin Mohd Shah – Naib Johan
  2. Muhammad Adam Ikhwan bin Mohd Hafiz – Tempat Ketiga
  3. Muaz bin Mohd Nor – Tempat Keempat

Kategori Elimination Round Perempuan 9 Tahun

  1. Faqihah Hilmiyah binti Arief Shatria (SK Telok Kerang) – Tempat Ketiga

Kategori Elimination Round Lelaki 12 Tahun

  1. Muhammad Qaid bin Mohd Razak – Johan

Kategori Elimination Round Perempuan 12 Tahun

  1. Sarah Aqilah binti Nor Azam Shah – Johan
  2. Nur Humairah Uzma binti Zulkarnain – Naib Johan
  3. Aleeya Adlynn binti Ezaidin – Tempat Ketiga

Kategori Qualification Round Lelaki 16 Tahun

  1. Muhammad Akid Bazli bin Ezaidin – Johan
  2. Daniel Erfan Shah bin Nor Azam Shah (SM Teknik JB) – Tempat Ketiga

Kategori Qualification Round Perempuan 16 Tahun

  1. Amirah Farzana binti Edy Haffiz – Naib Johan